Навіть Туманний Альбіон переходить на сонячні панелі

06.07.2022

Британці шукають способи скоротити величезні рахунки за електроенергію, а зниження ПДВ на енергоефективні системи цієї весни з 5% до 0% додало привабливості сонячній енергії. Цей бум відбувається на фоні етичних проблем, порушень ланцюжків поставок енергоносіїв та фрагментації галузі, стверджують у The Guardian.

Стів Спрінгетт, директор бренду відновлюваної енергії Egg, оцінюючи ринок сонячної енергії, зазначив: "Є два ключових фактори у даній ситуації: люди краще розуміють переваги для навколишнього середовища, і електроенергія зараз дуже, дуже дорога".

Кількість пошукових запитів на eBay щодо сонячних панелей і сонячних батарей у червні зросла на 54% і 134% відповідно у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Споживачі також все частіше шукають інтелектуальні лічильники, намагаючись контролювати споживання енергії.

Зростання інтересу британців до встановлення сонячних панелей виявило труднощі з їх постачанням. Викликане пандемією обмеження глобальних транспортних можливостей і тарифи на фрахт призвели до дефіциту інверторів (пристроїв, які перетворюють постійний струм, створюваний сонячними панелями, у змінний струм, який використовується для живлення будинку). При цьому самі панелі, як правило, виготовляються в Азії, головним чином, у Китаї.
Назад до новин