На Черкаській ТЕЦ нагородили учасників та переможців конкурсу “Діти про енергетику”

30.12.2021

На ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» відзначили учасників та переможців дитячого конкурсу малюнку «Діти про енергетику».

Про це повідомили в пресслужбі підприємства.

У зв’язку з карантинним режимом на підприємстві, запровадженим з метою запобігання поширенню COVID-19, подарунки за маленьких художників отримали їхні батьки, які пообіцяли передати всі відзнаки за участь у конкурсі дітям. Всім учасники та переможці одержали грамоти, цінні подарунки та солодощі.

– Цьогоріч на конкурс малюнку «Діти про енергетику» було подано найбільше творчих робіт за весь час його проведення, – розповідає директор Черкаської ТЕЦ Олексій Біда. – Визначати переможців серед учасників було непросто, адже кожний малюнок оригінальний, цікавий та створений з натхненням. Насамперед при визначенні переможців звертали увагу на оригінальність та творчий підхід. Кожна дитина по-своєму втілила свій художній задум у межах конкурсної теми, проявивши свою уяву та фантазію. Енергетику зобразити не так просто, як здається. Всі діти із завданням конкурсу справились на відмінно, але ж це конкурс і ми обирали кращих з кращих – наголосив Олексій Володимирович.

Конкурс дитячого малюнку «Діти про енергетику» на ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» проводиться щороку, уже традиційно, з нагоди професійного свята – Дня енергетика. У творчому конкурсі беруть участь діти працівників станції від 6 до 15 років.

Наразі виставку з творчих робіт можна переглянути в адмінприміщенні Черкаської ТЕЦ на другому поверсі. У своїх роботах юні художники зобразили теплоелектроцентраль, робочі місця своїх батьків та показали наскільки важливо берегти енергію. Деякі учасники намалювали свою фантазію, як виглядатиме Черкаська ТЕЦ у майбутньому.

Працівники ТЕЦ бажають всім родинам енергетиків міцного здоров’я, щастя, добробуту та втілення в життя всіх планів і задумів. Сподіваються, що енергетична галузь у майбутньому буде у надійних руках молодого творчого покоління.
Назад до новин