НКРЕКП очікує на сертифікацію "Укренерго" протягом 1-2 місяців

11.10.2021

ПрАТ НЕК "Укренерго" може бути сертифіковане як оператор системи передачі за моделлю ISO протягом 1-2 місяців. Про це під час форуму Україна-ENTSO-E сказав очільник Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє "Українська енергетика".

"Одним із найважливіших заходів, який має бути здійснено, це сертифікація системного оператора НЕК "Укренерго". На сьогодні ми ухвалили попереднє рішення щодо попередньої сертифікації. Ми очікуємо на висновок сертифікату Енергетичного співтовариства. Я думаю, що ми здійснимо сертифікацію до кінця року, протягом 1-2 місяців", - зазначив Тарасюк.

Нагадаємо, НКРЕКП 2 червня ухвалила попереднє рішення про сертифікацію НЕК "Укренерго" як оператора системи передачі (ОСП) європейського зразка за моделлю ISO (Independent System Operator).

На початку жовтня регулятор також переглянув попереднє рішення щодо сертифікації оператора системи передачі НЕК "Укренерго", затверджене постановою НКРЕКП від 02 червня 2021 року №901, у зв'язку з передачею "Укренерго" в управління Міністерства енергетики. Інформація про прийняте рішення щодо сертифікації НЕК "Укренерго" буде у встановленому порядку доведена до відома Секретаріату Енергетичного Співтовариства.
Назад до новин