Україна та Ізраїль спільно розвиватимуть водну інфраструктуру

07.10.2021

Розвиток інфраструктури водопостачання стане в перспективі одним із пріоритетів співпраці України та Ізраїлю. Про це повідомляє пресслужба Мінрегіону за результатами зустрічі міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова з головою ізраїльської частини Спільної українсько-ізраїльської комісії з питань торгівлі та економічного співробітництва Зеєвом Елькіним.

"Криза нестачі прісної води у світі постійно загострюється. Ця проблема є актуальною для більшості держав. Щодо України — доступ до систем питного водопостачання наразі мають 69% людей. Відтак Мінрегіон став ініціатором втілення загальнодержавної програми "питна вода України". Програма дозволить реалізувати понад 1700 об’єктів у сфері водопостачання та водовідведення. Ця програма покликана забезпечити мільйони наших громадян якісною питною водою. До того ж мають бути зменшені обсяги неочищених стічних вод", — зазначив Олексій Чернишов.

Ізраїль є однією з провідних держав світу у впровадженні водних технологій.

"87% спожитої води ми очищуємо і повторно використовуємо у сільському господарстві. Такого показника вдалося досягти завдяки реформуванню системи водного постачання. Ми вважаємо, що це є позитивною практикою, яку слід поширювати", — прокоментував Зеєв Елькін.
Назад до новин