У третині областей низький рівень готовності до опалення

17.09.2021
.
Держенергонагляд заявляє про низький рівень підписання актів готовності теплових господарств до роботи в опалювальний сезон у Вінницькій, Волинській, Івано-Франківській, Львівській, Миколаївській, Рівненській, Харківській, Хмельницькій областях. Про це повідомляється на сайті державної інспекції.
.
За даними Держенергонагляду, типові порушення для підприємств:
.
- не завершено проведення гідравлічних випробувань теплових мереж котелень;
.
- не проведено механічне (хімічне) очищення швидкісного водопідігрівника бойлерної;
.
- не переглянуто оперативну схему теплових мереж котельні підприємства на її відповідність щодо фактичних умов роботи устаткування;
.
- не проведено повірку манометрів, що встановлені на теплотехнічному обладнанні та теплопроводах котелень;
.
- відсутня теплова ізоляція на пластинчастому водопідігрівачі системи гарячого водопостачання;
.
не зазначено позначки максимально допустимого робочого тиску на шкалах манометрів тощо.
.
Загалом, Держенергонагляд виявив 2184 порушень теплопостачання на 2 291 перевірених енергетичних об'єктах, тобто, майже на кожному першому.
.
"На даний час суб’єкти відносин у сфері теплопостачання усунули 809 порушень (37%)", - зазначають в державній інспекції.
.
Нагадаємо, у Кабміні заявляють, що підготовка до опалювального сезону триває згідно з графіком. На сьогодні Україна технічно готова до опалювального сезону на 90%.
.
Водночас віцепрезидент Міжгалузевої асоціації з розвитку систем теплопостачання “Укртеплокомуненерго” Сергій Дунайла стверджує, що такої важкої ситуації, як на сьогодні перед початком нового опалювального сезону, в Україні ще не було..
Назад до новин