Міненерго презентувало в США 30 інвестпроєктів в електроенергетиці

06.09.2021

Міністерство енергетики України презентувало в США 30 найактуальніших інвестиційних проєктів в українській електроенергетиці. Про це повідомляє пресслужба міністерства.

Очікувана вартість проєктів становить $16,85 млрд.

"Конструктивно поспілкувалися з керівництвом Ексімбанку США та Світового банку щодо залучення коштів для реалізації проєктів із розвитку української енергетики та зміцнення енергетичної безпеки. Очікувана вартість 30 найактуальніших проєктів в електроенергетичному секторі складає 16,85 млрд доларів. Загальний інвестиційний попит на проєкти з електроенергії становить 25 млрд доларів", – розповів міністр енергетики Герман Галущенко.

За словами Галущенка, проведені зустрічі з LNG Allies та DFC підтвердили, що американські компанії зацікавлені у партнерстві з Україною, адже український енергосектор має значний інвестиційний потенціал.

Під час візиту міністр енергетики України підписав спільну заяву з міністром енергетики США Дженніфер Ґренголм у присутності президента України Володимира Зеленського.

Також Герман Галущенко провів зустрічі із заступником Міністра енергетики США Ендрю Лайтом, заступником керівника Державного департаменту Вікторією Нуланд, старшим радником державного секретаря США з енергобезпеки Амосом Хохштайном та із керівництвом Бюро енергетичних ресурсів США, а також з керівництвом компаній Westinghouse і NuScale.
Назад до новин