За програмою "Енергодім" вже реалізували проєктів на 5 млрд

31.08.2021

Станом на 28 серпня 2021 року 570 проєктів енергомодернізації будинків за програмою “Енергодім” перейшли до проєктної, імплементаційної або завершальних стадій. Загальна вартість цих проєктів складає близько 4,9 млрд грн.

Про це повідомляє пресслужба Фонду енергоефективності у Facebook.

Як зазначається, за пакетом А “Легкий” реалізується проєктів на 167,3 млн грн, за пакетом Б “Комплексний” - близько 4,7 млрд грн.

"Водночас, 60 ОСББ серед тих, які повністю або частково завершили роботи по проєктах, подали заявки на верифікацію.

Це означає, що тисячі родин у модернізованих будинках вже зараз живуть у комфортних умовах та заощаджують кошти на сплаті комунальних послуг", - відзначили у Фонді.

Всього станом на 28 серпня Фонд отримав та зареєстрував 746 заявок від ОСББ на участь у Програмі: за пакетом А "Легкий" - 142, за пакетом Б "Комплексний" – 604. Загальна вартість енергоощадних проєктів - 5 млрд 983 млн 856 тис. грн. Орієнтовна сума грантів, що отримають ОСББ, складе до 70% вартості проєктів або 3,8 млрд грн. Загалом вже понад 67,7 тисячі сімей стали учасниками програми “Енергодім”.

Лідируючі позиції за кількістю поданих заявок займають Волинська, Львівська та Миколаївська області.

Фонд енергоефективності — державна установа, створена з метою стимулювання та підтримки ініціатив щодо впровадження заходів з енергоефективності у житловому секторі України. Програма "Енергодім" — це програма підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків.
Назад до новин