Мінрегіон запустив платформу енергоефективності

09.08.2021

Міністерство розвитку громад та територій запустило платформу енергоефективності - майданчик для комунікації між споживачами та фахівцями. Про це повідомив генеральний директор Директорату енергоефективності Мінрегіону Дмитро Петрунін.

"Платформа Енергоефективності — це майданчик для ефективної комунікації між споживачами та фахівцями. Прямо зараз на ресурсі можна знайти виконавця для впровадження енергоефективних заходів. До того ж на платформі споживачі можуть отримати інформацію про різноманітні програми, які допомагають покращити енергоефективність будинків або підприємств", — зазначив Петрунін.

Платформа розроблена за підтримки проєкту "Просування енергоефективності та імплементація Директиви ЄС про енергоефективність в Україні", що впроваджується GIZ за дорученням урядів Німеччини та Швейцарії.
Зазначається, що сервіс пройшов всі етапи тестування та переведений у режим вільного доступу. Ресурс містить всю необхідну інформацію про реформу енергоефективності, інструменти для проведення заходів з енергоефективності у різних сферах, а також базу знань для навчання профільних спеціалістів.

Зокрема, на платформі можна порахувати витрати на тепло, електроенергію та визначити приблизну вартість енергомодернізації. А також — дізнатися про кращі практики й шляхи економії енергії. Крім того, споживачі мають змогу знайти партнерів для якісної реалізації енергоефективних заходів.
Назад до новин