Україна розпочала членство в Центрі НАТО з енергетичної безпеки

07.07.2021

Співпраця з Центром НАТО з питань енергетичної безпеки розглядається як важливий елемент процесу від’єднання енергосистеми України від мереж Росії та Білорусі й синхронізації з європейськими.

Україна розпочала членство в Центрі передового досвіду НАТО з питань енергетичної безпеки. Про це "Українській енергетиці" повідомили в пресслужбі Міністерства енергетики України.

"Сьогодні у Вільнюсі відбулася церемонія підняття українського прапора у Центрі передового досвіду НАТО з питань енергетичної безпеки", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що завдяки членству в Центрі Україна отримала доступ до передового світового досвіду країн-учасниць НАТО у сфері енергобезпеки. Представники Міністерства енергетики братимуть участь у міжнародних проєктах Центру. Також Міненерго має делегувати свого представника на засідання Наглядової ради Центру.

Нагадаємо, співпраця з Центром передового досвіду НАТО з питань енергетичної безпеки має на меті зміцнення енергетичної безпеки та кібербезпеки критичної енергетичної інфраструктури. Це розглядається як важливий елемент процесу від’єднання енергосистеми України від мереж Росії та Білорусі та синхронізації з європейськими.
Назад до новин