Учасникам програми "теплі кредити" у квітні отримали 43 млн компенсації

25.05.2021

У квітні домогосподарствами було залучено 273 млн грн "теплих кредитів". Для отримання відшкодування учасники мають подавати до банків підтверджуючі документи про впровадження енергоефективних заходів

Держенергоефективності відшкодувало 43,03 млн грн учасникам державної програми з енергоефективності відповідно до отриманих від банків реєстрів позичальників за квітень 2021 року. Про це повідомляє сайт "Урядовий портал".

Зокрема, із державного бюджету виплачено:

- 42,53 млн грн – учасникам, які залучали "теплі кредити" на енергоефективні матеріали та обладнання для заходів у приватних будинках;

- 0,5 млн грн – домогосподарствам, які скористалися програмою та встановили твердопаливні котли.

"Програма є вигідною для всіх: країни, економіки, споживачів. Держава співфінансує "теплі кредити", заохочуючи населення до енергоефективності та активізуючи економічні процеси. Домогосподарства, у свою чергу, отримують підтримку при впровадженні заходів, а згодом – заощаджують на платіжках та живуть в комфортних умовах", - прокоментував т.в.о. Голови Держенергоефективності Костянтин Гура.

За умовами програми для отримання відшкодування учасники мають подавати до банків підтверджуючі документи про впровадження енергоефективних заходів.
Назад до новин