ЧАЕС отримала дозвіл на переробку рідких радіоактивних відходів

24.05.2021

Також, Держатомрегулювання видало дозвільні документи на здійснення робіт та операцій щодо звільнення СВЯП-1 від відпрацьованого ядерного палива та його перевезення на довгострокове зберігання до СВЯП-2

ДСП "Чорнобильська АЕС" отримало ліцензію на експлуатацію заводу з переробки рідких радіоактивних відходів. Про це повідомляє Державне агентство України з управління зоною відчуження у Faсebook.

"Державне спеціалізоване підприємство "Чорнобильська АЕС" отримало ліцензію Держатомрегулювання ОВ 001092 на право провадження діяльності з переробки, зберігання радіоактивних відходів в частині переробки рідких РАВ, а саме – експлуатація заводу з переробки рідких радіоактивних відходів (ЗППРВ)", - йдеться в повідомленні.

Також, Держатомрегулювання видало дозвільні документи ДСП "Чорнобильська АЕС" на вивантаження кондиційного відпрацьованого ядерного палива зі сховища відпрацьованого ядерного палива (СВЯП-1).

Відповідно до цього окремого дозволу, Державне спеціалізоване підприємство ЧАЕС розпочинає здійснення робіт та операцій щодо звільнення СВЯП-1 від відпрацьованого ядерного палива та його перевезення на довгострокове зберігання до СВЯП-2.

Нагадаємо, ліцензія на право провадження діяльності на етапі життєвого циклу "експлуатація ядерної установки – сховища відпрацьованого ядерного палива "сухого" типу (СВЯП-2)" була видана Держатомрегулювання 23 квітня 2021 року.
Назад до новин