Посол Британії: зміна клімату є найбільшим викликом людства

12.04.2021

Україна, як і інші країни, також муситиме долати цю проблему

Зміна клімату — це найбільший виклик, з яким стикнулося людство у довгостроковій перспективі. Про це під час дискусії щодо декарбонізації, СОР26 та "зеленої" економіки сказала надзвичайний і повноважний посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс, повідомляє "Українська енергетика".

"Ми маємо пам'ятати, що зміна клімату — це найбільший виклик, з яким стикнулося людство у довгостроковій перспективі і який вимагає від нас негайних дій. У 2020 був мій перший рік в Україні, я побачила рекордні температури, повені та пилові бурі, ті ефекти, які все це мало на життя людей", - сказала Сіммонс, підкресливши, що Україна — не єдина країна, яка має такі проблеми.

За її словами, виклики довкілля — одна з найбільш ключових тем для Великої Британії і вона обговорюватиметься на цьогорічній конференції СОР26, що пройде у Глазго.

"Дуже приємно бачити, що Україна перебуває на своєму шляху, щоб зробити відношення до клімату сталим. Це все про дії влади, бізнесу, суспільства", - додала посол Британії.

Нагадаємо, СОР26 - щорічна конференція, присвячена рамковій конвенції ООН про зміну клімату, (Framework Convention on Climate Change, UN FCCC) - угоді, підписаній більш ніж 180 країнами світу, включаючи всі країни колишнього СРСР і всі промислово розвинені країни, про загальні принципи дії країн з проблеми зміни клімату.

COP-26 мала пройти з 9 по 19 листопада 2020 року у Глазго (Великобританія). Через пандемію коронавірусу захід був перенесений на 2021 рік.
Назад до новин