Найбільші учасники ринку електроенергії об'єднались в Раду на енергобіржі

08.04.2021

Найбільші енергогенеруючі та компанії-постачальники на ринку електроенергії об'єднались в Раду на Українській енергетичній біржі. Про це повідомляє сайт УЕБ.

До складу Ради увійшли ВП "Енергоатом-Трейдинг", ДП "Енергоатом", ПрАТ "Укргідроенерго", ПАТ "Центренерго", ТОВ "МХП Еко Енерджи", ТОВ "Д.Трейдінг", ТОВ "Нова-Енергетична-Компанія", ТОВ "ЕРУ Трейдінг", ТОВ "Де Трейдинг", ТОВ "Енера".

"Українська енергетична біржа активно працює над розробкою та впровадженням нововведень для розвитку торгівлі енергоресурсами, зокрема електроенергією. Свідченням цього є створення Ради секцій, що дасть змогу тісніше взаємодіяти з учасниками ринку у напрацюванні нових розробок, спрямованих на розвиток і впровадження нових технологій та продуктів", - прокоментував голова біржового комітету ТБ "Українська енергетична біржа" Олексій Дубовський.

Зазначається, що Рада буде проводити експертну оцінку нових проєктів біржі, сприятиме впровадженню нових торгових інструментів та розроблятиме пропозиції, спрямовані на запобігання маніпулюванню цінами на біржі й іншим зловживанням і надає рекомендації для уповноважених органів біржі.

Серед завдань Ради називається підготовка пропозицій щодо поточних питань, пов’язаних з організацією торгівлі електроенергією, порядком здійснення розрахунків та поставки, механізмами управління ризиками, розвитку та впровадження нових технологій торгів та торгових інструментів.

Також Рада секцій має намір брати участь у розробці програм з підготовки фахівців біржового ринку.

Основними пріоритетами Ради буде комплексна підтримка розвитку біржі з організації і проведення торгів та аукціонів по електроенергії, налагодження ефективної співпраці з бізнесом та учасниками ринку.
Назад до новин