"Укртелеком" продаватиме бізнесу електроенергію від постачальника YASNO

07.04.2021

Минулого року "Укртелеком" також оголосив про початок власного проєкту з надання послуги заряджання електротранспорту.

Оператор фіксованого зв'язку "Укртелеком", що належить бізнесмену Рінату Ахметову, займеться продажем електроенергії від постачальника YASNO, який також належить Рінату Ахметову. Це витікає з повідомлення на сайті "Укртелекому".

"Тепер у Харківській, Черкаській та Запорізькій областях менеджери "Укртелекому" надаватимуть своїм бізнес-клієнтам консультаційні послуги з придбання електроенергії у постачальника YASNO", - йдеться в повідомленні.

Співпраця Укртелекому та YASNO реалізовуватиметься в межах партнерської програми, яку нещодавно запустив енергопостачальник.
Особливість даної ініціативи полягатиме в роботі з сегментом юридичних осіб.

"Укртелеком" обслуговує понад 100 тисяч клієнтів - юридичних осіб в усіх областях України, забезпечуючи їх сучасними телекомпослугами та індивідуально підібраними рішеннями, що суттєво полегшують ведення бізнесу. Маючи досвід роботи з підприємствами, організаціями та установами, та маючи портфель продуктів, побудованих на взаємодії з партнерами з індустрій телебачення, ІКТ, кібербезпеки, програмного забезпечення, представники телекомоператора тепер також допомагатимуть їм в отриманні вигідних умов на постачання електроенергії", - пояснили бізнес-стратегію в компанії.

Згідно з відкритими даними, кінцевим бенефіціаром YASNO є бізнесмен Рінат Ахметов.

Кінцевим бенефіціаром "Укртелекому" є також Рінат Ахметов.

Нагадаємо, у 2020 році "Укртелеком" оголосив про початок власного проєкту з надання послуги заряджання електротранспорту UTrecharge. У цьому ж році "Укртелеком" повідомляв про початок співпраці з мережею електричних зарядних станцій «IONITY», у рамках котрої на базі інфраструктури оператора реалізовуватиметься інвестпроєкт з розміщення й управління зарядними станціями для електромобілів.
Назад до новин