НКРЕКП перевірить столичну "Єврореконструкцію" через колективну скаргу споживачів

17.03.2021

До НКРЕКП також звернулася Громадська рада при Київській міській державній адміністрації. За словами представників громадськості, до КМДА надходять багатотисячні скарги на роботу указаного теплопостачальника

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) проведе виїзну позапланову перевірку столичного теплопостачальника ТОВ "Єврореконструкція" (Дарницька ТЕЦ) через колективну скаргу споживачів. Таке рішення було ухвалене у ході засідання НКРЕКП 17 березня.

Як зазначила у ході засідання член НКРЕКП Ольга Бабій, перевірка буде здійснюватися за колективною скаргою споживачів, яку отримала НКРЕКП.

Зокрема, заявники звернулися з проханням проведення перевірки, дотримання ліцензіатом законодавства у сфері теплопостачання, а саме постачання теплової енергії параметри якої не відповідають затвердженим нормативам на теплову енергію (параметри теплоносія на вводі в будинок значно нижчі за нормативні на 50С – 70С. Також у зверненні зазначається, що контактні телефони визначені для звернення споживачів не відповідають.

Водночас з приводу ТОВ "Єврореконструкція" до НКРЕКП також звернулася Громадська рада при Київській міській державній адміністрації. За словами представників громадськості, до КМДА надходять багатотисячні скарги на роботу указаного теплопостачальника.

"Ми опікуємося цим питанням з 2017 року. У нас були численні звернення від споживачів, у першу чергу теплової енергії та гарячого водопостачання. Це кілька тисяч звернень. Навіть позавчора ми отримали звернення, сотні людей під час пандемії стоять в черзі, щоб переоформити платіжки, які вони отримують з порушенням", - зазначив під час відеовключення представник Громадської Ради при КМДА.

Як зазначила з цього приводу Ольга Бабій, представник Громадської ради може бути включений до складу комісії, що перевірятиме "Єврореконструкцію". Водночас вона також порадила звернутися із заявою до Держпродспоживслужби.

"Тому що питання своєчасності, повноти нарахувань кінцевому споживачу обсягу спожитої послуги — це, на жаль, поки не повноваження Національної комісії. Ми будемо перевіряти порушення в межах ліцензійних умов", - зазначила Бабій.
Назад до новин