Рада знову може спробувати на початку березня призначити Вітренка міністром

23.02.2021

Питання буде розглядатися лише у разі погодження для голосування кандидатури Вітренка

Верховна Рада наступного пленарного тижня може розглянути питання про призначення першого віцепрем'єра — міністра енергетики, якщо депутати фракції "Слуга народу" вирішать, що готові голосувати за Юрія Вітренка. Про це в коментарі журналістам заявив перший заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко.

"Теоретично так. Якщо ми на фракції визначимося що це буде кандидатура Юрія Юрійовича (Вітренка - ред.) то так", - зазначив Корнієнко.

Водночас Корнієнко не зміг відповісти на запитання журналістів, чи є вже достатня кількість голосів на підтримку кандидатури Вітренка.

"Не рахував", - сказав він.

Нагадаємо, минулого тижня голова комітету з питань податкової та митної політики Данило Гетьманцев повідомив журналістам, що голосування втретє за кандидатуру Юрія Вітренка на посаду віцепрем'єра — міністра енергетики поки не обговорюється фракцією "Слуга народу".

Гетьманцев також не дав прямої відповіді на запитання, чи є голоси за призначення Вітренка.

При цьому, неофіційно члени фракції "Слуга народу" зазначали, що голоси за призначення Вітренка продовжують збирати. Минулого тижня для голосування бракувало 15-20 голосів.

Вітренко виконує обов'язки міністра енергетики з 21 грудня 2020 року.

17 грудня 2020 року за призначення Вітренка на посаду першого віцепрем'єр-міністра – міністра енергетики проголосували 186 народних депутатів.

28 січня Верховна Рада вдруге провалила призначення Вітренка першим віцепрем'єром та міністром енергетики. За відповідне рішення проголосували лише 204 депутати за необхідного мінімуму у 226 голосів.
Назад до новин