"Київтеплоенерго" і споживачі почали спільно знімати показання лічильників тепла

29.01.2021

"Київтеплоенерго" пропонує переконатись у прозорості нарахувань та разом з мешканцями зняти показання будинкових лічильників тепла.

Долучитися до спільного зняття показань будинкових лічильників тепла, які "Київтеплоенерго" проводить в останню декаду щомісяця, може кожен киянин, пише пресслужба компанії.

"Долучитися до спільного зняття показань будинкових лічильників тепла, які "Київтеплоенерго" проводить в останню декаду щомісяця, може кожен киянин. Для цього необхідно лише залишити заявку у Центральній диспетчерській службі з питань ЖКГ та 1557 (зі стаціонарного)", - йдеться у повідомленні.

"Київтеплоенерго" зазначає, що на сьогодні понад 9,5 тис. багатоповерхівок оснащені лічильниками тепла. Водночас згідно з повідомленням, показання понад 5,5 тис. будинкових лічильників тепла передаються дистанційно, оскільки вони обладнані спеціальними модемами.

У цьому випадку інформація про показання буде надходити клієнту за допомогою SMS або на електронну пошту, вказали в "Київтеплоенерго".

Нагадаємо, в грудні 2018 року "Київтеплоенерго" і Київська міська державна адміністрація підписали меморандум з Європейським банком реконструкції та розвитку, Міжнародною фінансовою корпорацією та Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) про співробітництво в модернізації й розвитку сектора тепло- і електропостачання Києва.
Назад до новин