Укргідроенерго планує до кінця 2022 року збудувати energy storages

06.01.2021

Проєкт передбачає встановлення на території ГЕС та ГАЕС сонячних станцій потужністю 65 МВт та систем накопичення енергії потужністю 212 МВ

ПрАТ "Укргідроенерго" планує збудувати та ввести в експлуатацію низку систем накопичення енергії загальною потужністю 212 МВт та сонячних електростанцій потужністю 65 МВт до кінця 2022 року, повідомила пресслужба компанії.

"Плануємо, що до кінця 2022 року ми завершимо цей проєкт і запустимо. Плануємо приблизно в травні 2021 року мати ініціацію і залучення кредитів, а для будівництва такої кількості акумулюючих сонячних батарей не треба багато часу. До кінця 2022 року ми цей проєкт реалізуємо", - сказав генеральний директор Ігоря Сироти.

За словами Сироти, цей проєкт готові кредитувати Світовий банк та Європейський інвестиційний банк, проєкт передбачає встановлення на території ГЕС та ГАЕС сонячних станцій потужністю 65 МВт та систем накопичення енергії потужністю 212 МВт. Генерацію СЕС планується використовувати на власні потреби, а надлишок - для продажу у вільному ринку.

Акумулятори будуть використовуватися для видачі потужності у короткий проміжок часу, до того, як на повну потужність вийдуть гідроагрегати компанії.

Раніше уряд своїм рішенням дозволив ПрАТ "Укргідроенерго" залучати кредити на будівництво гідроакумулюючих електростанцій під державні гарантії.
Назад до новин