DiXi Group представив пілотний рейтинг постачальників електроенергії

11.11.2020

Рейтинг оновлюватиметься на регулярній основі, а також у майбутньому може поширитися на постачальників газу

Аналітичний центр DiXi Group представив пілотний рейтинг постачальників електроенергії. Презентацію пілотного випуску "Рейтинг постачальників електроенергії" представив експерт DiXi Group Богдан Серебренніков, повідомляє "Українська енергетика".

"Рейтинг постачальників електроенергії — це інструмент, який дозволяє проводити регулярне оцінювання компаній за набором індикаторів, формувати їх загальний рейтинг, рейтинг за окремими категоріями, робити аналітичні узагальнення та відслідковувати прогрес. Це допоможе споживачам розібратися, хто є хто на ринку", - сказав Серебренніков.

За його словами, рейтинг призначений і для споживачів, і для постачальників електроенергії.

"Цей рейтинг має допомогти активізувати конкуренцію. Тобто, дати певний імпульс і певну мотивацію постачальникам постійно покращувати свою діяльність, розвивати свої послуги, ставати більш гнучкими у частині тарифоутворення, покращувати комунікацію зі споживачами... Ми побачили, що компанії відпрацювали лише на третину від свого потенціалу і є ще досить великий резерв для покращення своєї діяльності", - відзначив експерт.

З іншого боку, споживач отримає інструмент, що допоможе у виборі постачальника.

"Рейтинг постачальників не порівнює ціни. Для цієї цілі у Європі використовуються спеціальні інструменти для порівняння цін. У нас є індикатори, що стосуються цін і тарифів, але ми не порівнюємо розмір цін. Взагалі, ми вважаємо, що споживачеві можна ідеально допомогти, якщо дати їм обидва ці інструменти: порівняння цін постачальників і друге — рейтинг, який допоможе розібратися в інших аспектах роботи постачальників", - повідомив Серебренніков.

Він додав, що наразі DiXi Group представляє перший пілотний рейтинг, однак планує цей інструмент як регулярний.
Назад до новин