З початку року українцям за "теплими кредитами" компенсували 300 млн грн 29 жовтня 2020

29.10.2020

З початку року українцям за "теплими кредитами" компенсували 300 млн грн: 187,8 млн грн - домогосподарствам, які залучали кошти на енергоефективні матеріали для утеплення індивідуальних будинків; 109,8 млн грн - для ОСББ та ЖБК; 4,2 млн грн - домогосподарствам на встановлення твердопаливних котлів.

Про це пише пресслужба Держенергоефективності.

"Держенергоефективності здійснило чергову компенсацію за “теплими кредитами”, а саме - виплачено 38,8 млн грн компенсацій населенню та ОСББ відповідно до реєстрів позичальників, наданих банками у жовтні. Всього у 2020 році із державного бюджету учасникам програми вже компенсовано майже 302 млн грн (із виділених 400 млн грн на цей рік)", - повідомили у відомстві.

Т.в.о. голови Держенергоефективності Костянтин Гура зауважив, що програма не завершується у цьому році.

"За ініціативи Міненерго та Держенергоефективності було розроблено та урядом прийнято рішення щодо продовження "теплих кредитів“ у 2021 році для індивідуальних будинків. І для того, щоб ще сотні тисяч родин відчули переваги енергоефективності, вкрай важливо передбачити фінансування програми у проєкті Державного бюджету на 2021 рік”, - наголосив Гура.
Назад до новин