Україна включена до EV ініціативи в рамках GEF7 Electric Mobility Project

20.10.2020

Програма ООН з навколишнього середовища (UN Environment) спільно із Міжнародною академією стандартизації (ISA) та Європейським банком реконструкції та розвитку (EBRD) готують проєкт GEF7 Electric Mobility Project.
Про це пише пресслужба Міненерго.

"Україна, поряд з іншими 29 країнами, була включена до першої глобальної EV ініціативи в рамках GEF7 Electric Mobility Project. Основними пріоритетами глобальної ініціативи є питання належного функціонування електричних мереж в країні, підтримка розвитку відновлюваних джерел енергії для потреб транспортного сектору країни, з метою його декарбонізації тощо", - йдеться у повідомленні.

Як пише пресслужба, основними цілями співпраці Міненерго та Проєкту для реалізації Національної транспортної стратегії Україні є розробка відповідної нормативної бази та технічних вимог для розвитку автомобільної зарядної інфраструктури, розробка інтерактивної мапи із зазначенням найбільш сприятливих місць встановлення автомобільних зарядних станцій, розвиток належної інфраструктури, зокрема мережі швидкісних зарядних станцій для електромобілів на автомобільних шляхах національного значення. Також планується запровадити системи моніторингу та збору даних щодо споживання електричної енергії автомобільними зарядними станціями та впровадити заходи стимулювання населення для переходу на електромобілі.
Назад до новин