В Україні будуватимуть завод електролізного виробництва водню

20.08.2020

Меморандум щодо співробітництва в будівництві заводу електролізного виробництва водню в Україні між компанією "Укргідроенерго" та ТОВ "Н2" було підписано 19 серпня у Запоріжжі.
Про це повідомила пресслужба "Укргідроенерго".

"Реалізація цього проєкту дозволить залучити інвестиції, обсягом близько 300 млн євро та створити нові робочі місця. Співробітництво передбачає будівництво виробничих потужностей з постійним споживанням електроенергії", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Міненерго планує завантажити енергогенерацію майнинг фермою та водневим заводом. Кіпрський офшор Yom Capital Ltd може побудувати майнинг ферму для завантаження "Енергоатому" та "Укргідроенерго"

В.о. міністра Ольга Буславець зустрілася з інвесторами у галузь альтернативної енергетики – директором ТОВ "Н2" Андрієм Жовнером та СЕО Yom Capital Ltd Волтером Комареком. "Сторони обговорили потенціальні проєкти із будівництва дата-центрів та водневого заводу для завантаження вітчизняних генеруючих потужностей. Зокрема, інвесторів цікавить південний регіон, де спостерігається значний профіцит електроенергії, співпраця із НАЕК "Енергоатом", ПрАТ "Укргідроенерго", - йдеться у повідомленні.

Міненерго вважає, що створення нових споживачів електроенергії допоможе завантажити незадіяні генеруючі потужності та розвантажити елементи системи передачі. Буславець висловила готовність підтримки "перспективних проєктів" з боку міністерства.
Назад до новин