Данія дозволила добудувати "Північний потік-2", але тільки новими суднами

06.07.2020

Датське енергетичне агентство дозволило компанії Nord Stream 2 AG добудувати газопровід "Північний потік-2" у своїх водах з використанням трубоукладальних судів з якірним позиціонуванням.

Про це повідомляє НВ з посиланням на сайт відомства.

Запит на внесення поправки до отриманого в жовтні минулого року дозволу на будівництво компанія Nord Stream 2 AG подала в червні.

"Зміни означають, що компанія може використовувати трубоукладальні судна з якірним позиціонуванням як окремо, так і в поєднанні з суднами, оснащеними системою динамічного позиціонування", - зазначено в повідомленні.

В агентстві зазначили, що будівництво буде вестися за межами зони, де не можна використовувати суду з якірним позиціонуванням через те, що там затоплено запаси хімічної зброї.
Назад до новин