"Енергоатом" успішно вийшов на ринок двосторонніх договорів

26.06.2020

"Енергоатом-трейдинг" успішно продав усі шість лотів, виставлені для торгів на майданчику ТБ "Українська енергетична біржа" - сумарно це склало 1 325 100 МВт-год електроенергії базового навантаження в торговій зоні ОЕС України.

В результаті шестигодинних торгів усі шість лотів було продано за взаємовигідними ринковими цінами.
Відповідно до Порядку проведення електронних аукціонів, виробник електричної енергії на АЕС ініціює спеціальну сесію з продажу пакетів лотів за середньостроковими двосторонніми договорами (до шести місяців в межах календарного року) після проведення спецсесії з продажу пакетів лотів за довгостроковими двосторонніми договорами (до дванадцяти місяців в межах календарного року), якщо інше не передбачено рішенням аукціонного комітету.

У спеціальних сесіях з продажу пакетів лотів за двосторонніми договорами беруть участь покупці, які придбавають електричну енергію винятково для власного споживання.

Потенційні покупці мають надати організатору аукціону довідку про обсяги фактичного споживання електричної енергії за аналогічний період минулого року, підтверджену ОСП або відповідним ОСР. Сумарний обсяг електричної енергії, що придбавається покупцем, не може перевищувати 90 відсотків обсягу його споживання за аналогічний період минулого року.

Пакети лотів, що пропонуються продавцями для продажу на аукціонах у формі спеціальних сесій, є неподільними.
Назад до новин