Через високий попит перший електромобіль Skoda знято з продажу

13.04.2020

Електрокар Skoda Citigo-e iV, один з найбільш доступних та якісних електромобілів на ринку, знято з продажу саме тому, що він такий.

Так, британські дилери Skoda зіткнулися з проблемою - всі екземпляри Citigo-e iV, призначені для місцевого ринку, розпродані. Тому в британському представництві компанії вирішили зупинити продажі автомобіля, замовлення на нього більше не приймають.

Перші електромобілі Skoda потрапили до Великобританії в кінці січня. Вже до середини березня, менш ніж за два місяці, близько 400 екземплярів були розпродані - поки це всі електрокари, заплановані для реалізації на місцевому ринку.

На даний момент виробництво нових партій призупинено з 16 березня, адже заводи Skoda поки не працюють через карантин. Коли конвеєр знову запустять, виробництво електромобілів (та інших моделей бренду) продовжиться.

Популярним Citigo-e iV виявився неспроста. При ціні близько 17 тис. фунтів стерлінгів автомобіль пропонує 260 км запасу ходу, сучасний стильний дизайн та практичний п'ятимісний салон.
Назад до новин