Львівська залізниця встановлює на станціях сонячні колектори

Львівська залізниця встановлює на станціях сонячні колектори  21 Мая 2015
Прес-служба Львівської залізниці повідомила, що до кінця 2015 року на підприємствах магістралі планують встановити 27 сонячних колекторів. Пристрої, сконструйовані самими ж залізничниками, використовуватимуть для підігрівання води.
За інформацією відділу з контролю за використанням енергоресурсів, три потужні сонячні колектори нещодавно почали працювати на станції Трускавець. Вони забезпечують теплою водою кімнати відпочинку і господарські приміщення на вокзалі.
У другому кварталі цього року 5 геліосистем встановлять у локомотивному депо Львів-Захід, ще 4 – у локомотивних депо Здолбунів і Ковель. Також один колектор працюватиме у пасажирському вагонному депо Чернівці.
Моторвагонне депо Здолбунів планує облаштувати 10 сонячних нагрівачів до початку осені. По одному колектору встановлять у Стрийській, Івано-Франківській, Ужгородській дистанціях колії та у БУ-5.
Окрім того, у пасажирському вагонному депо Ковель, для підігрівання води у пральні та у пункті переставляння вагонів замість вугілля використовуватимуть відходи деревини.
За попередніми прогнозами, завдяки використанню нетрадиційних і відновлювальних джерел енергії замість природних ресурсів, Львівська залізниця у 2015 році планує зекономити майже 900 тис. грн.


Поделиться ссылкой:
Наши региональные партнеры