Енергетичний форум Інституту Адама Сміта

Енергетичний форум Інституту Адама Сміта 5 Марта 2015
У Києві з 3 по 5 березня проходить VI Щорічний український енергетичний форум Інституту Адама Сміта. Форум організовано з метою огляду подій зими, отримання новітнього аналізу і прогнозу й налагодити ділові зв'язки, оскільки Україна прагне підвищити внутрішнє виробництво енергоносіїв, диверсифікувати постачання й зміцнити власну енергобезпеку.
У відкритті заходу взяв участь заступник міністра енергетики та вугільної промисловості України Олександр Светелік.
У вступній промові Олександр Светелік, зокрема, наголосив на необхідності для України зміцнення енергетичної безпеки завдяки диверсифікації джерел енергопостачання, розвитку власного видобування, економії енергоресурсів та використання альтернативних джерел енергії. Також заступник міністра зазначив, що Міненерговугілля працює над модернізацією підприємств енергетичної галузі, серед яких й українські ТЕС, удосконаленням законодавства, впровадженням заходів з енергоефективності.
Серед доповідачів першого дня форуму – директор Секретаріату Енергетичного співтовариства Янеш Копач.
У форумі беруть участь національні виробники газу, зокрема, «Shell», «Укргазвидобування», «JKX Oil& Gas», «Гео Альянс», «Burisma», «Arawak Energy», «Нафтогазвидобування», «Cub Energy», «Serinus Energy», «Cadogan Petroleum» і «Misen Energy»; вищі посадовці усіх ключових урядових органів і державних енергетичних компаній, включно з Державною геологічною службою, Державною комісією із запасів корисних копалин, Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики й комунальних послуг, НАК «Нафтогаз України», НАК «Надра України», Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження й Міністерством фінансів.
У межах Форуму заплановано обговорити теми: диверсифікованість джерел постачання енергоносіїв; операційні умови для робіт з розвідки й видобутку; режими видачі ліцензій і здійснення проектів УРП; нетрадиційний газ; сервісна індустрія у нафтовій і газовій промисловості; проекти робіт на шельфі й у глибоководній акваторії Чорного моря.
Заплановано також провести дебати за круглим столом між урядом і газодобувними компаніями про шляхи підвищення ефективності співпраці з метою максимального збільшення внутрішнього виробництва, а також інтерактивні дебати між Національною комісією регулювання у сферах енергетики й комунальних послуг і ключовими гравцями ринку, які становитимуть частину традиційного Фокус-дня з електроенергії (5 березня).


Поделиться ссылкой:
Наши региональные партнеры