У Черкасах набирає обертів ініціатива "Батарейки, здавайтеся!"

17 Февраля 2015
Черкащанам пропонують долучитися до всеукраїнської ініціативи по збору відпрацьованих батарейок.
– Завдяки проекту "Батарейки, здавайтеся!" організувати збір батарейок можна тепер і в Черкасах. З одного боку все просто – достатньо заявити про своє бажання, отримати набір поліграфії та встановити контейнер для збору у місці, де це буде доцільно. Однак поруч з цим, йдеться і про певну відповідальність, адже кожен, хто зголоситься долучитися, повинен буде дбати про власний пункт збору, – відзначила під час останнього засідання Руху українських жінок Черкащини координатор проекту у Черкасах Інесса Береза.
Збір батарейок черкащанам пропонують облаштовувати у навчальних закладах, магазинах і навіть у під’їздах власних будинків, – пише ГромЧе. Детальніше про те як це зробити, можна дізнатися у покроковій інструкції. Після виконання всіх необхідних формальностей новий пункт збору батарейок буде позначено на загальній мапі: batareiky.in.ua.
– Коли черкащани спільно зберуть великий об’єм батарейок, їх буде відправлено до Дніпропетровська на зберігання та переробку, – відзначає Інесса Береза. – Взагалі ж, основна ідея проекту – скоротити використання цих елементів живлення. Для цього потрібно надавати перевагу акумуляторам, обирати пристрої, що не потребують частої заміни батарейок. Якщо ж без них не обійтись, то краще надавати перевагу дійсно якісним елементам живлення.
На сьогодні у Черкасах офіційно працює вже два пункти збору батарейок. Один з них – у гуртожитку №2 Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького. А перевалочний пункт, де зберігатимуть зібрані батарейки перед їх відправкою до Дніпропетровська, організовано за адресою: Смілянська, 2 (магазин "Відень")


Поделиться ссылкой:
Наши региональные партнеры