Міністр Володимир Демчишин обговорив з керівниками Волинської області питанння енергозабезпечення

Міністр Володимир Демчишин обговорив з керівниками Волинської області питанння енергозабезпечення 9 Февраля 2015
У рамках поїздки до Волинської області Міністр Володимир Демчишин  зустрівся з представниками місцевої влади, керівниками обласних установ та відомств.  Під час зустрічі він поділився враженнями про зустріч із шахтарськими колективами та про роботу оглянутих підприємств промисловоі зони, зокрема деревообробних.
"Я думаю, що ці підприємства якраз є такими, що дадуть можливість використовувати вугілля із волинських шахт. Переконаний, що вугільна промисловість має своі перспективи",- зазначив він.
Міністр наголосив, що вугілля є недооціненим ресурсом, який потрібно використовувати з урахуванням високої ціни на газ. "З метою досягнення енергетичноі незалежності  необхідно розвивати  вітчизняне видобування, і завжди можна знайти виробництво, яке буде використовувати такий ресурс, як вугілля", - зазначив Міністр.
Крім того, Володимир Демчишин  висловив думки щодо процесу децентралізаціі влади:"Сьогодні я побачив багато якісних адміністраторів, керівників, які вболівть за свій регіон і краще знають, що потрібно для його розвитку. Тому процес децентралізаціі має відбуватися швидко".
У ході зустрічі обговорено також питання тарифів на енергоносії. "На сьогодні енергоносії дорожчі, ніж ціни, за якими споживачі здійсють оплату. Тому на місцях людям потрібно пояснювати, що тарифи необхідно привести у відповідність до економічно обгрунтованого рівня", - наголосив Міністр. На його думку, потрібно переводити котли на тверде паливо, використовуючи при цьому вугілля та торф, що дасть поштовх розвитку регіону.
Керівники енергопостачальних організацій прозвітували про свою роботу  та озвучили проблеми, що потребують вирішення на державному рівні. Зокрема, щодо погашення  державою дотаційних сертифікатів, вирішення питання щодо відведення земель для видобування торфу тощо.
Міністр похвалив волинян за вчасні розрахунки за спожиті газ та електроенергію та вкотре наголосив  на необхідності зменшення споживання газу.
У зустрічі взяли участь перший заступник Міністра Юрій Зюков, фахівці Міненерговугілля, депутати Верховної Ради України, голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик та ін.
Зустріч засвідчила порозуміння з питань роботи галузі та взаємодію місцевої та центральноі влади для оптимізації та підвищення ефективності роботи підприємств.Поделиться ссылкой:
Наши региональные партнеры