"Київенерго" не планує залишати населення без світла, але не виключає аварійних ситуацій

3 Сентября 2014
Компанія "Київенерго" не планує відключати побутових споживачів від електропостачання, але допускає, що у разі непередбачених ситуацій у роботі об'єднаної енергосистеми може на час обмежити електропостачання.
Про це сказано в повідомленні компанії.
"Київенерго" інформує своїх побутових клієнтів (населення) про те, що не планує відключати їх від електропостачання. Але у разі виникнення непередбачених ситуацій у роботі об'єднаної енергосистеми України відповідно до розпорядження Міненерго й НЕК "Укренерго" можлива реалізація заходів щодо обмеження електропостачання", - зазначено в повідомленні "Київенерго".
Компанія наголошує, що графіки обмежень споживання електричної енергії в столиці поширювалися в основному на промислові підприємства.
Відповідно до повідомлення, на виконання розпорядження Міненерго від 2 вересня "Київенерго" розробляє спеціальні заходи щодо зниження електроспоживання у вересні до 20% від планових величин з 8:00 до 22:00.
За інформацією компанії, у липні 2014 року навантаження на енергосистему Києва становило 1 380 МВт, що майже на 3% вище, ніж показник за аналогічний період 2013 року.
У серпні навантаження досягло 1 450 МВт, що на 7% перевищує рівень навантаження серпня минулого року.
Як повідомляло агентство, Міністерство енергетики підтверджує інформацію про можливе тимчасове відключення побутових споживачів (населення) від електричного постачання з 29 серпня.
Раніше, енергопостачальна компанія "Прикарпаттяеобленерго" (Івано-Франківськ) заявляла про можливе тимчасове відключення енергопостачання населення у зв'язку з виникненням дефіциту потужностей в об'єднаній енергетичній системі.
За її інформацією, відключення будуть відбуватися за погодженим з обласною державною адміністрацією "графіками аварійних відключень" під час ранкових і вечірніх пікових навантажень близько 9:00-11:00 і 20:00-22:00.

  


Поделиться ссылкой:
Наши региональные партнеры