Німеччина навчить українські міста ефективно використовувати енергію

6 Февраля 2014
Низка українських міст-консорціумів підписали Меморандуми про взаєморозуміння із проектом українсько-німецького співробітництва "Енергоефективність у громадах", передає кореспондент УНН.
"Одним із стратегічних завдань уряду є впровадження кращого світового досвіду, в тому числі і впровадження енергозберігаючих технологій. За минулий рік нам вдалось на 6% зменшити споживання природного газу у теплокомуненерго. Домогтися цього вдалось завдяки впровадженню енерго ефективних технологій", - наголосив в.о.віце-прем'єр-міністра Олександр Вілкул.
  О. Вілкул зазначив, що Україна вже має досвід співпраці з німецькою стороною.
   "Підписання Меморандуму це продовження нашої співпраці. Впевнений, що він дасть нові можливості його учасникам", - підкреслив О. Вілкул.
   Серед українських міст, які були обрані у результаті двоетапної конкурсної процедури партнерами проекту, було обрано п’ять консорціумів міст очолюваних Дніпропетровською обласною радою, Житомирською міською радою, Луганською міською радою, Полтавською обласною державною адміністрацією, Чернівецькою міською радою. Сьогодні Меморандуми було підписано із трьома з них - Дніпропетровщиною, Луганщиною, Чернівцями.
   Проект "Енергоефективність у громадах" виконується в Україні Німецьким товариством міжнародного співробітництва Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH на замовлення Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини (BMZ) з вересня 2013 року та має на меті посилення здатності місцевого самоврядування виконувати роль рушійної сили у реалізації заходів з підвищення енергоефективності в Україні.
   "Я радий бути присутнім під час підписання договору про співпрацю. Німеччина поділяє прагнення України до проведення демократичних ринкових реформ. Сьогоднішнє підписання угоди є виразом успішної співпраці в інтересах розвитку", - сказав Посол Федеративної Республіки Німеччина Крістоф Вайль.
  


Поделиться ссылкой:
Наши региональные партнеры