Мінекономрозвитку пропонує внести зміни у законодавчі акти про державний метрологічний нагляд

17 Декабря 2013
"Ми очікуємо, що прийняття змін сприятиме забезпеченню належної точності результатів вимірювань".
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України пропонує внести зміни до деяких законодавчих актів, що дасть можливість привести державний метрологічний нагляд у відповідність з чинним законодавством.
Про це повідомив заступник директора департаменту технічного регулювання, начальник управління з питань метрології Мінекономрозвитку Олександр Гіленко.
За його словами, головна мета розробленого Міністерством законопроекту - реалізація єдиної технічної політики в галузі метрології, захист громадян і національної економіки від наслідків недостовірних результатів вимірювань.
"Ми очікуємо, що прийняття цього Закону сприятиме забезпеченню належної точності результатів вимірювань. Таким чином, вдасться посилити захист життя і здоров'я громадян, охорону навколишнього природного середовища, підвищити довіру до якості та безпеки продукції", - наголосив Олександр Гіленко.
За словами експерта Міністерства, очікуваного результату вдасться досягти через внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Закону України "Про метрологію та метрологічну діяльність".
"Удосконалення нормативно-правової бази дасть можливість забезпечити розвиток державної метрологічної системи згідно з пріоритетами державної політики, економічного розвитку країни та світовими тенденціями з урахуванням вимог міжнародних документів з питань метрології та досвіду реформування метрологічних систем в європейських країнах", - зазначив Олександр Гіленко.
Електронна версія проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо здійснення державного метрологічного нагляду" розміщена на сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України в розділі "Обговорення проектів документів". Зауваження та пропозиції приймаються протягом місяця.


Поделиться ссылкой:
Наши региональные партнеры