Історія Корпорації

 • 2001

  Створення Української електротехнічної Корпорації АСКО-УКРЕМ з метою задоволення зростаючих потреб пересічного споживача в доступному сучасному електротехнічному обладнанні. Цьому передують велика аналітична, дослідно-конструкторська робота і вибір оптимального переліку виробників.

 • 2002

  Презентація ринку першої серії низьковольтної автоматики під торговими марками АСКО і УКРЕМ. Фахівці Корпорації беруть безпосередню участь, ставши першопрохідцями, в створенні технічної документації на обладнання такого типу українською мовою.

  Формування дистриб'юторської мережі, заснованої на передових принципах світової дистрибуції: широке територіальне охоплення, суворе дотримання цінової та регіональної політики.

  Вираз місії Корпорації в девізі "Безпека. Надійність. Захист життя".

  Зростання довіри й популярності національного бренду на території України: впізнаваність, позитивна динаміка попиту на продукцію, формування цільової аудиторії.

  Значне розширення пропонованого асортименту.

  Створення власного виробництва низьковольтної автоматики.

  Отримання сертифікату відповідності продукції, що випускається, ДСТУ на основі протоколу випробувань «УкрТЕСТ».

  Участь у великих галузевих виставках: «Електроніка та енергетика» (м.Одеса), «Енергетика. Електротехніка. Енергозбереження» (м.Харків).

 • 2003

  Планомірне розширення асортиментної лінійки (нові серії автоматичних вимикачів, ПЗВ, диференціальні автомати, вироби для монтажу тощо). Розвиток і зміцнення співробітництва з партнерами у всіх регіонах України.

  Участь у найбільшій електротехнічній виставці elcomUkraine в статусі національного електротехнічного бренду.

 • 2004

  Диверсифікація діяльності Корпорації.

  Початок виробництва електрощитового обладнання на власних виробничих потужностях. Використання передових технологічних рішень і сучасних електротехнічних виробів оптимізує процес виробництва. значно знижує термін виготовлення продукції.

  Презентація нового напрямку діяльності - світлотехнічна продукція.

  Створення профільних відділів і спеціалізованих підрозділів Корпорації з інформаційної, технічної та методичної підтримки, сервісного обслуговування партнерів та кінцевих споживачів.

 • 2005

  Впровадження інноваційних технологій при виробництві продукції АСКО-УКРЕМ: випуск нової серії електротехнічних виробів «Super» з поліпшеними технічними та ергонометричними показниками.

  Присвоєння Корпорації глобального номера розміщення в міжнародній системі EAN-UCC, а також префікса підприємства в міжнародній системі EAN-UCC № 9930.

 • 2006

  Підвищення, контроль якості та гарантія надійності продукції: відкриття технічних представництв на фабриках-виробниках; створення системи повного контролю якості всього ланцюга виробництва: від закупівлі сировини та комплектуючих до збірки готових виробів з обов'язковим проведенням тестових випробувань по кожній партії серійної продукції.

 • 2007

  Максимальне задоволення кінцевого покупця в сучасній якісній електротехнічній продукції, визнання інтересів всіх учасників процесу продажу, широкомасштабна рекламна компанія.

  Транспортна і складська логістика.

  Початок роботи нового офісно-складського комплексу. Одночасне вирішення декількох важливих завдань: підвищення ефективності роботи складу, швидкості і якості обслуговування клієнтів, забезпечення міжнародних стандартів зберігання продукції, створення більш комфортних умов роботи для персоналу.

  Формування транспортного підрозділу та запровадження додаткової послуги прямої доставки товару в будь-яку точку України безпосередньо на склад покупця власним автотранспортом, що створює передумови для забезпечення повного комплексу транспортно-логістичного обслуговування.

  Підтвердження високої якості автоматичних вимикачів УКРЕМ ВА-2010 серії «Super» на рівні міжнародного стандарту. Отримання СВ-сертифіката NCB Intertek Semko AB, визнаного українським національним органом сертифікації - Укрметртестстандартом.

  Рестайлінг бренду АСКО-УКРЕМ. Його основним графічним елементом стає стилізоване зображення сонця, як символу основного джерела енергії, життя, світла і тепла та сонячних променів, які виходять від нього й уособлюють прагнення до зростання. Візуальне сприйняття бренду підкреслює його відповідність найвищим світовим стандартам, унікальність, засновану на національному колориті, динаміці та емоційності.

  Упевнений вихід на лідируючі позиції електротехнічного ринку України.

 • 2008

  Вихід на рівень системоутворюючої національної компанії, здатної в найскладніших економічних умовах забезпечити українського споживача якісною і доступною електротехнічною продукцією. Вивірена цінова політика, всебічна підтримка партнерів, грамотно обрана стратегія розвитку та впровадження передових технологій підтверджують статус лідера галузі.

 • 2009-2010

  Презентація нових напрямків діяльності Корпорації АСКО-УКРЕМ - електроустановочні вироби, енергозберігаючі лампи.

 • 2011

  Презентація нової енергоефективної лінійки компактних електролюмінесцентних ламп серії Т2, Т3, HP (велика потужність). Концепція візуальної комунікації та просування продукту об'єднує багатомільйонну аудиторію лояльних українських споживачів, і являє глобальний підхід Корпорації до власного бізнесу.

  Корпорація АСКО-УКРЕМ - генеральний спонсор найбільшої електротехнічної виставки elcomUkraine.

 • 2012

  Презентація нового покоління автоматичних вимикачів серії УКРЕМ ВА-2012. Автоматичні вимикачі УКРЕМ ВА-2012 - сучасна модифікація, в якій закладено потужний потенціал: за своїми технічними характеристиками продукція відповідає відомим світовим брендам.

 • 2013

  Презентація нового напряму - первинні елементи живлення АСКО-УКРЕМ. Зміцнення позиції торгової марки в секторі В2С.

 • 2014

  Масштабне розширення асортименту електромонтажного інструменту наступних типів: для мережевих робіт, різання, зняття ізоляції, обтискання наконечників і просікання отворів. Презентація супер-клею АСКО-УКРЕМ. Дана продукція зайняла гідне місце на ринку України і посилила позиції бренду в секторі В2С.

 • 2015

  Розширення співпраці з профільними навчальними закладами.

 • 2016

  Корпорація АСКО-УКРЕМ взяла участь у 20-й ювілейній виставці elcomUkraine.

 • 2017

  Презентація нової серії модульної автоматики УКРЕМ ВА-2017 в рамках рестайлінгу популярної серії УКРЕМ ВА-2001.

 • 2018

  Розширення асортименту АСКО-УКРЕМ за рахунок нових товарних груп: «Вторинні елементи живлення», «Світлодіодні ліхтарики». 

  Відкриття нового сучасного офісно-логістичного комплексу. Загальна площа комплексу становить 5500 м², він оснащений складською та офісною зонами, має зручну транспортну доступність і всю необхідну інфраструктуру для комфортного ведення бізнесу.
 • 2019

  Розширення асортименту АСКО-УКРЕМ, активізація співробітництва з профільними навчальними закладами.