Напрямки Діяльності

 • Низьковольтна електротехнічна продукція

  Корпорація здійснює комплексне постачання понад 6500 найменувань електрообладнання промислового і побутового призначення: пристрої комутації та автоматичного захисту, управління і сигналізації, вироби для монтажу, системи укладання кабелів.

  Продукція виробляється за міжнародними, європейськими й українськими стандартами (IEC, EN, ДСТУ), а також згідно з іншими актуальними нормативами, що підтверджено відповідними сертифікатами.

 • Електровимірювальні прилади

  Модельний ряд приладів включає щитові амперметри, вольтметри аналогового (стрілкового) та цифрового типів.

  Аналоговий ряд складається з приладів трьох типорозмірів прямого і трансформаторного включення з класом точності 1,5.

  Цифрові пристрої двох серій мають клас точності 0,5 і 2,5, прямого і непрямого включення.

 • Електромонтажний інструмент

  Ручний інструмент АСКО-УКРЕМ призначений для оперативного і надійного монтажу електричних та інформаційних мереж, різання і пробивання отворів в металевих і пластмасових листах.

  Широкий спектр представлених в асортименті механічних і гідравлічних моделей дозволяє вибрати інструмент для практично будь-якого виду ручних електромонтажних робіт.

 • Побутова електроінсталяція

  Асортимент електроустановочних виробів представлений вбудованими серіями, а також серіями зовнішньої установки для монтажу всередині й поза приміщеннями.

  Зручність підключення і лаконічний дизайн пропонованих виробів знаходять застосування в безлічі реалізованих проєктів як при зовнішньому оформленні, так і в організації інтер'єрів.